Dongguan Chuangwei Electronic Equipment Manufactory
ChuangWei Elektronik Ekipman fabrikası

Çin'deki elektronik fabrikalar için toplam TAM SOLUTION sağlayan ilk fabrikamız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPCB Delme Makinesi

Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB

Sertifika
iyi kalite pcb depaneling satış için
iyi kalite pcb depaneling satış için
Yöneltici iyi çalışıyor. Desteğiniz için bir kez daha teşekkürler.

—— Ahmet

Makinenizi bir hafta önce kurdum. İyi çalışıyor. Her şey için teşekkürler.

—— Erdem

Makine de çalışır, biz tekrar satın alacak

—— Jon

Makine çok iyi çalışıyor, şimdi tüm çalışanları eğitiyoruz.

—— Michal

Ben sohbet şimdi

Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB

Çin Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB Tedarikçi

Büyük resim :  Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Chuangwei
Sertifika: CE and certificate of registion
Model numarası: CWPM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plywooden durum
Teslim süresi: 3gün sonra ödeme alırsınız
Ödeme koşulları: T / T U / C paypal batı sendika kredi kartı
Yetenek temini: 300 setleri / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Çalışma Alanı: 330 × 220 Katkıda (T): 8
Boyutu: × 730 × 1230 800 Garanti: bir yıl
Türü: Pnömatik Die: Özelleştir

 
 
Iphone 6 Plus için PCB Delme Makinesi Iphone Board için PCB Delme Ekipmanları
 
 ayrıntılar
1. Depaneling PCB / FPC delme kalıpları aracılığıyla, manuel kaynaklanan mikro çatlakları önlemek için.
2. Cast iron framework for rigidity. 2. Sertlik için dökme demir çerçeve. Punching dies are changeable. Delme kalıpları değiştirilebilir. Easy set up of punching dies. Delme kalıplarının kolay kurulumu.
3. Moveable lower die for easy loading and unloadingPCB punch die| 3. Kolay yükleme ve boşaltma için hareketli alt kalıpPCB yumruk kalıp | FPC die| FPC ölüyor | PCB punch mold| PCB zımba kalıbı | FPC mould FPC kalıbı
Özellikler:
 

Model:

CWPE

Boyut:

730 X 810 X 1700 mm

Güç kaynağı:

110/220 v

Depresyon:

0.45-0.70 Pa

Ağırlık:

530/700 Kg

 
 
Rekabet avantajı:
 
1. CWPE Pcb depanelizer orijinal üreticileri, fiyat tavizler
2. Gün teknik destek hizmetleri
3. müşterilere yarım saat geri şikayet işleme Sınırlayın
4. Depanel Uzmanları, profesyonel PCB alt programının sağlanması
 
 
Müşteri yorumları
 
Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB
 
Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB
 
Satış ağımız
 
Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB
 
 
Neden bizi tercih
 
 
1. yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir Mühendisleri.
 
Makine eğitimi yapmak ve teknik destek sunmak için mühendislerin serbest ülkelere gönderilmesi mümkündür.
2. aksesuarları hariç makineleri için Bir yıl garanti.

 
Robust frame construction and Japanese steel blades obtained good appraise and recognized by and oversea clients. Sağlam çerçeve konstrüksiyonu ve Japon çelik bıçaklar iyi değerlendirmeler aldı ve denizaşırı müşteriler tarafından tanındı. We offer parts for replacement under warranty free of charge, clients only need to bear freight charge. Biz ücretsiz garanti kapsamında değiştirme parçaları sunuyoruz, müşteriler sadece navlun ayı gerekir.
 
3. Etkili müşteri hizmetleri.
 
All of us together are stronger and wiser than any one of us individually. Birlikte hepimiz bireysel olarak her birimizden daha güçlü ve daha zekiyiz. To succeed, we must assume responsibility, cooperate with fellow associates and withdepartments, effectively comminicate with one another, foster enthusiam and participate in decision-making. Başarılı olmak için, sorumluluk almalı, arkadaşlarımızla ve bölümlerle işbirliği yapmalı, birbirimizle etkin bir şekilde iletişim kurmalı, coşkuyu teşvik etmeli ve karar almaya katılmalıyız. To be seay reachable by customers and provide prompt replies to solve their problems and create value for customers Müşteriler tarafından ulaşılabilir olmak ve sorunlarını çözmek ve müşteriler için değer yaratmak için hızlı yanıtlar vermek
 
4. Olgun tekniği ve öncüsü işlemek için yüksek kaliteli makine yapar.
 
As largest manufactory in South China, we have 12 years experience on PCB separator machines and soldering machines. Güney Çin'de en büyük fabrikada olarak, PCB ayırma makineleri ve lehimleme makineleri üzerinde 12 yıllık deneyime sahibiz. pcb router machine pcb yönlendirici makinesi
Ar-Ge ekibimiz pazar geliştirme trendini karşılamak için mevcut makineleri sürekli olarak yükseltiyor
 
Hakkımızda
 
 

Dongguan ChuangWei Electronic Equipment Manufactory was founded in 2004,is located in the world manufacturing city Dongguan,Guangdong,China. Dongguan ChuangWei Elektronik Ekipman Fabrikada 2004 yılında kurulmuş, dünya imalat kenti Dongguan, Guangdong, Çin bulunmaktadır. The company is committed to development,manufacture,sales and service for professional pcb separator/pcb depanelizer electronic equipment machinery. Şirket geliştirme, üretim, satış ve servis profesyonel pcb ayırıcı / pcb depanelizer elektronik ekipman makineleri için kararlıdır. The company has advanced production and processing equipment and an experienced development and manufacture team, half of them have over 10 years experience in electronic equipment industry. Şirket gelişmiş üretim ve işleme ekipmanları ve deneyimli bir geliştirme ve üretim ekibi, yarısı elektronik ekipman sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip.

Begin with 2004 the company leader invested to develop and manufacture the PCB separator and PCB depaneling machine. 2004 yılından itibaren şirket lideri PCB ayırıcı ve PCB depaneling makinesini geliştirmek ve üretmek için yatırım yaptı. From then on we pay more attention to product quality, safe to use and product innovation, so far we have produced many high quality, stable performance, high cost-effective products. O zamandan beri ürün kalitesine, güvenli kullanımına ve ürün yeniliğine daha fazla önem veriyoruz, şimdiye kadar birçok yüksek kaliteli, istikrarlı performans, yüksek maliyetli ürünler ürettik. Improve production yields, increase productivity, and thus enhance the market competitiveness of our customers. Üretim verimini artırın, verimliliği artırın ve böylece müşterilerimizin pazar rekabet gücünü artırın.

Until now we have design different separating PCB types of PCB separator and PCB depaneling machine with manual, motor-driven, pneumatic-driven, mold punching, milling cutter router. Şimdiye kadar manuel, motorlu, pnömatik tahrikli, kalıp delme, freze kesici yönlendirici ile PCB ayırıcı ve PCB depaneling makinesinin farklı ayırma PCB tiplerini tasarladık. Due to the good quality and reasonable price our customers are all over the world. Nedeniyle kaliteli ve uygun fiyat müşterilerimize tüm dünyada. Up to now ChuangWei have became one of the biggest PCB separator production base in China Şimdiye kadar ChuangWei Çin'deki en büyük PCB ayırıcı üretim üssü haline geldi

Company always insists to the "customer needs is our goal, creating most value for customers", strives to provide customers with first-class products, first-class service. Şirket her zaman ısrar ediyor "müşteri ihtiyaçları hedefimizdir, müşteriler için en fazla değer yaratmak", müşterilerine sunmak için çalışıyoruz birinci- sınıf ürünler, birinci- sınıf hizmet. So since date established we very attached importance to product quality,continuous improvement for manufacturing process,try hard to save money for customers. Bu nedenle, kurulduğu tarihten bu yana ürün kalitesine çok önem verdik, üretim süreci için sürekli iyileştirme, müşteriler için para biriktirmek için çok çalışıyoruz.
 

Bizim büyük misyonu pcb ayırıcı / pcb depanelizer elektronik ekipman sektöründe en profesyonel ve mükemmel tedarikçi olmaktır.

 
 
Üretim akışımız
 
Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB
 
 
CE onayı
 
Makine Iphone 6 artı PCB yumruk ekipman için telefon yönetim kurulu için Delme PCB

İletişim bilgileri
Dongguan Chuangwei Electronic Equipment Manufactory

İlgili kişi: Alan Cao

Tel: +8613922521978

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)